NORMA®marka Grupy NORMA

../res/hp_Combi_Grip.png/$file/hp_Combi_Grip.png
../res/hp_TORRO.png/$file/hp_TORRO.png
../res/hp_Compression_fittings.png/$file/hp_Compression_fittings.png

Twój partner w dziedzinie innowacyjnych połączeń

Grupa NORMA jest światowym liderem w zakresie zaawansowanych technologii połączeń. Nasze obejmy, złączki i rozwiązania do transportu płynów zapewniają najwyższą jakość, niezawodność i najlepsze parametry w krytycznych zastosowaniach, wymagających zaawansowanych technologicznie połączeń zapewniających skuteczność eksploatacyjną i pełne bezpieczeństwo.

Tworząc każdy z naszych produktów, wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, najnowocześniejsze metody rozwoju oraz zaawansowaną wiedzę techniczną i jak najbardziej staranny proces wytwarzania. Czynniki te,

wraz z posiadanymi przez nas certyfikatami ISO i wdrożonymi programami zapewnienia jakości, pozwoliły nam zdobyć pozycję globalnego lidera w zakresie zaawansowanych technologii mocowania i łączenia.

Klienci z całego świata polegają na innowacyjnych produktach i rozwiązaniach NORMA, dzięki którym mogą korzystać z niezawodnych, najwyższej jakości połączeń o znakomitych parametrach i długim okresie eksploatacji. Nasze rozwiązania, idealnie dostosowane do danego zastosowania, tworzą wartość dodaną dla naszych klientów i zapewniają im przewagę konkurencyjną.